Skulptur Bertil Vallien

Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien
Skulptur Bertil Vallien

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Headman Blue", Kosta Boda, glassfär med etsat ansikte, svartlaserad träsockel, signerad och numrerad Kosta Boda, B Vallien 7090778, höjd inkl sockel ca 19 cm

602448

2018-12-29