Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
BERTIL VALLIEN, "Headman Blue", Kosta Boda, glassfär med etsat ansikte, svartlaserad träsockel, signerad och numrerad Kosta Boda, B Vallien 7090778, höjd inkl sockel ca 19 cm
602448
2018-12-29