Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR MED LOCK, 1 par, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, höjd ca 9 cm
Mindre nagg
602449
2019-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här