Urnor med lock Kina 18/1900-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR MED LOCK, 1 par, Kina, 18/1900-tal, dekor i relief, höjd ca 9 cm

Mindre nagg

602449

2019-01-08