Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, Swedish Modern, Tranås Möbelfabriks AB, Tranås 1940/50-tal, rak form på höga ben, mahogny mfl träslag, på dörrarna blomsterdekor i intarsia, dörrpar med bakomliggande inredning av lådor och hyllor, etikettmärkt Möbelbolaget, Tranås samt TMF AB 595, höjd ca 129, 90x42, nyckel finns

Smärre fläckar´, slitage

602459

2018-12-29