Trattgrammofon

Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, tratt i trä, märkt His Master´s Voice, höjd ca 67 cm

Bruksslitage, list med skada

602464

2018-12-29