Prakturna

Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna
Prakturna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

PRAKTURNA, med hänklar, 1900-tal, porslin, dekor med blommor, höjd ca 100 cm

Skador, lagningar

602468

2019-01-08