Bläckställ 1800-talets senare del

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1800-tal, marmor och mässing, höjd ca 13, 15x9 cm

Nagg förekommer

602484

2019-01-08