Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
FLORA HEILMANN (Danmark, 1872-1944): Blommotiv, monogramsignerad och daterad FH 1901, akvarell, ca 12,5 x 6 cm
Zustandsbeschreibung
602487
2018-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner