Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINGLAS, 12 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-talets andra hälft, olivslipade, balusterformad fot, höjd ca 15-16 cm
Varierande modell, två med fotnagg
602502
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här