Vinglas olivslipade

Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade
Vinglas olivslipade

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 12 st., snarlika, klar glasmassa, 1800-talets andra hälft, olivslipade, balusterformad fot, höjd ca 15-16 cm

Varierande modell, två med fotnagg

602502

2018-12-29