Örhängen ringar armring
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 500 SEK
ÖRHÄNGEN, 3 par, + 1 udda, bl a med skruvsystem, RING, sten saknas, ARMRING, HALSKEDJOR, 3 st, HÄNGEN, 3 st, berlock i form av telefonlur, del av ringskena, 18 k guld, total vikt ca 24 g, ringar 2 st, underhaltigt guld, ring 18 k guld med silvermontering samt pärlimitation, medföljer halsband och ring i oädel metall
KAFFESKEDAR, 13 st., silver, stämplade MAB (Matsilver, AB), Stockholm olika årsstämplar, vikt ca 142 g, etui
Skador, stenar saknas
602503
2018-12-29