Örhängen ringar armring

Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring
Örhängen ringar armring

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 3 par, + 1 udda, bl a med skruvsystem, RING, sten saknas, ARMRING, HALSKEDJOR, 3 st, HÄNGEN, 3 st, berlock i form av telefonlur, del av ringskena, 18 k guld, total vikt ca 24 g, ringar 2 st, underhaltigt guld, ring 18 k guld med silvermontering samt pärlimitation, medföljer halsband och ring i oädel metall
KAFFESKEDAR, 13 st., silver, stämplade MAB (Matsilver, AB), Stockholm olika årsstämplar, vikt ca 142 g, etui

Skador, stenar saknas

602503

2018-12-29