Serveringsvagn
2018-12-29
602510
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, fanerad i mahogny, 1900-talets mitt, låda i sargen, fällbar skiva med marmorimitation, på hjultrissor, höjd ca 65, 120x50 cm
Ställvis blekt