Olle Zetterquist

Olle Zetterquist
Olle Zetterquist
Olle Zetterquist
Olle Zetterquist
Olle Zetterquist
Olle Zetterquist

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ZETTERQUIST (Född 1927): "Sommarkväll", olja på duk, signerad samt daterad Olle Zetterqvist 1974, ca 89x100 cm

602534

2018-12-29