Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ZETTERQUIST (Född 1927): "Sommarkväll", olja på duk, signerad samt daterad Olle Zetterqvist 1974, ca 89x100 cm
602534
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här