Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Blommande buske", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
602539
2018-12-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner