Oljemålning Beppe Wolgers

Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers
Oljemålning Beppe Wolgers

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BEPPE WOLGERS (1928-1986): "Blommande buske", signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 54x65 cm

Zustandsbeschreibung

602539

2018-12-29