Sivard Bernadotte

Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte
Sivard Bernadotte

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002) (2): signerad och daterad Sigvard Bernadotte -82, 208- och 123/250, bildmått ca 37,5x32, 35x33 cm

602551

2018-12-29