Birger Ljungquist blandteknik

Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik
Birger Ljungquist blandteknik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): Barbröstad kvinna med höftskynke, monogramsignerad BLj, blandteknik, akvarell och tusch, ca 22x15,5 cm

602552

2018-12-30