Karmstol teak

Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak
Karmstol teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1950/60-tal, troligen Danmark, teakstomme med flätad, rotting rygg och sits i svart konstläder, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, märken, repor

602554

2018-12-29