Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1950/60-tal, troligen Danmark, teakstomme med flätad, rotting rygg och sits i svart konstläder, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage, märken, repor
602554
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här