Hans Hofmann akvarell och gouache

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HANS HOFMANN (Tyskland/USA, 1880-1966): Komposition, signerad och daterad Hans Hofmann -61, akvarell och gouache på papper, ca 25x20 cm

602566

2019-01-01