Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
ZOLTAN VON BOER (Ungern/Sverige, född 1924): Porträtt föreställande Karl XII, signerad och daterad Zoltan von Boer 1969, olja på pannå, ca 50x45 cm
602570
2018-12-29