Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1960-tal, stomme fanerad i teak med svartlackerade ben, 4 låsbara lådor med mässingbeslag, höjd ca 86 cm, toppskivans mått ca 38x76 cm
Bruksslitage
602576
2018-12-30