Teakhylla

Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla
Teakhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, fanerad i teak, underdel med byrå med 3 lådor, överdel med 2 hyllplan, höjd ca 172 cm, yttermått ca 80x40 cm

Bruksslitage, senare monterad belysning

602577

2018-12-30