Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED COLLIN (1880-1944): Käringön, Bohuslän, signerad A Collin och daterad 1931, olja på pannå, ca 40x40 cm
Ytsmuts, vättenfläckar på ramen
602578
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här