Byrå barockstil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, barockstil, 1900-talets mitt, tillverkare Axel Beckman, Norrköping (stämplad på baksidan), intarsia med bl a fåglar och blommor, björkfanér, hantag i mässing, skiva i portor marmor, nyckel saknas, höjd ca 82 samt 99x53 cm
Mindre sprickor och nagg, smärre slitage
602580
2018-12-29