Åke Holm figurin

Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): Kramande par, figurin, signerad Åke Holm, terrakotta, höjd 9 cm

Mindre repor

602586

2018-12-30