Georges Laporte oljemålning

Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Stilleben med blomsterskål, signerad G Laporte, olja på duk, ca 13x22 cm

602593

2018-12-29