Affischer Roslagen, Stockholm Dalarna Skarborg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFFISCHER, 9 st, 1900-tal, Roslagsens Försvars Förening Lotteri (5), Stockholms Fjällkoloniers Lotteri, Strååt, Beklädnadslotteriet för Dalarna (2), Rich.Bergman, Skarborgs Läns Industriutställning och Lantbruksmöte 1910, Rokotryck Sthlm, vintage, varierande mått
Oramade, skador, revor, veck
602600
2018-12-29