Bokskåp 1800-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, furu, överdelen med glas dörrpar med bakomliggande hyllplan, underdelen med dörrpar, höjd ca 183, 109x38 cm
Senare krön samt bakstycke, kompletterad, renoverad, senare bemålning. slitage, märken, repor, fläckar, torrsprickor
602601
2018-12-30