Bordslampor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, 1900-talets andra hälft, fötter i bärnstensfärgat glas, stommar i mässing, höjd inkl. skärmar ca 46 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna
602606
2018-12-29