Kaare Espolin Johnson Lofotskøyter färglitografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KAARE ESPOLIN JOHNSON (Norge, 1907-1994), ´´Lofotskøyter´´, färglitografi, signerad i blygerts ´´Espolin Johnson´´, provtryck, bildmått ca 33x54 cm
Något missfärgat till kanten, ställvis retuschering till ex färg lägt till hörnet
602607
2018-12-30