Soffbard med glasskiva

Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva
Soffbard med glasskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1990-tal, med kvadratisk, fasettslipat glasskiva samt antikbehandlad metall benställning med detaljer i patinerad mässing, höjd ca 43, 102x102 cm

Smärre slitage, en mikronagg vid kanten

602625

2018-12-30