Stolar Farstrup

Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FARSTRUP, stolar, 8 st., Danmark 1900-talets mitt, ryggbrickorna fanerade med valnöt, stomme i betsad bok, textilklädd sits, märkt, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

602626

2018-12-30