Olja på duk, Fjordlandskap

Olja på duk, Fjordlandskap
Olja på duk, Fjordlandskap
Olja på duk, Fjordlandskap
Olja på duk, Fjordlandskap
Olja på duk, Fjordlandskap
Olja på duk, Fjordlandskap

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Norskt fjordlandskap olja på duk, signerad och daterad H.Hoelstad 01, mått ca 105x68 cm

Ej examinerad ur ram,

602631

2018-12-30