Sminkbord i louis seize stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMINKBORD,omrking 1900-talets första hälften, Louis Seize-stil, mahogny, fasettslipat spegelglas, beslag och dekorelement i mässing, höjd ca 140, bredd 86, djup 40 cm
Bruksslitage, lösa fogar vid underede, ostadigt, kantstötta ben, nött skiva, fanérskador
602632
2018-12-30