Erland Cullberg litografi
2018-12-30
602638
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Madonna", signerad E Cullberg, numrerad 98/110, färglitografi, ca 65x50 cm
Ej examinerad ur ramen