Hans Tombrock oljemålning

Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning
Hans Tombrock oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS TOMBROCK (1895-1966): Motiv av gatuarbetaren, signerad H. Tombrock, olja på duk, ca 51x61 cm

Krackelyr och mindre ytsmuts

602641

2018-12-30