Axel Lilliehöök

Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL LILLIEHÖÖK (1930-2015): ´´Spansk Himmel II´´, signerad A. Lilliehöök och daterad á tergo 1989, olja på duk, ca 60x70 cm

602645

2018-12-30