Fåtöljer 1900-talets andra hälft
2018-12-31
602649
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, böjträ i bok, dyna i brunt skinn, sitthöjd ca 40 cm
Brukslitage