Ikea ´´Korsör´´

Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´
Ikea ´´Korsör´´

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 76, 183x42 cm

Skiva med repor

602650

2018-12-31