Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Min brors hjärna har översvämmning Döden heter Dada Do", gouache, signerad M. R. Pyk, bildmått ca 24,5x30 cm

602655

2018-12-30