Guillermo Silva Santamaria

Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUILLERMO SILVA SANZ DE SANTAMARIA (1921-2007): Komposition, signerad, 61/150, färglitografi, bildmått ca 58x75 cm

602657

2018-12-30