Fat kina

Fat kina
Fat kina
Fat kina
Fat kina
Fat kina
Fat kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, Kina, omkring första häflten av 1800-talet, figural scen, höjd ca 4,5, 37x28 cm

Bruksslitage, färgbortfall

602662

2019-01-20