Matsalsmöblemang 8 dlr gustavianskstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, 8 dlr, gustavianskstil, 1900-tal, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, skåp, sideboard samt 6 stolar, längd på bord ca 110-200 cm, skåp höjd 170, 112x49, samt sidebord, 176x45 cm

Repor, märken, slitage, något avslag

602680

2018-12-30