Vaser porslin Kina
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VASER, 2 st, porslin, 1900-talets andra hälft, Folkrepubliken Kina, famille rose dekor av blommor och fjärilar, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, ställvis mindre förlust av färg och förgyllning på mynningen
602695
2018-12-30