Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL PALME (1879-1960): Marinmotiv, monogramsignerad ´´CP´´ och daterad 1912, akvarell på pannå, storlek ca 15.5x24 cm
Smärre slitage
602699
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här