Carl Palme akvarell

Carl Palme akvarell
Carl Palme akvarell
Carl Palme akvarell
Carl Palme akvarell
Carl Palme akvarell
Carl Palme akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL PALME (1879-1960): Marinmotiv, monogramsignerad ´´CP´´ och daterad 1912, akvarell på pannå, storlek ca 15.5x24 cm

Smärre slitage

602699

2018-12-30