Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RING, 18 k guld med blandslipad, rombformad, ametist, ca 33 ct, stämplad ´´AB´´, ringstorlek 23.75, totalvikt ca 76.7 g
Bruksslitage
602700
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här