Karmstol 1900-talets mitt

Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt
Karmstol 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets mitt, teakstomme med rygg och sits klädda i svart konstläder, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken, något blekt på armarna

602707

2018-12-30