Alessandro Allori, hans krets 1600-tal

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALESSANDRO ALLORI, hans krets (1600-tal): Den helige Franciskus av Assisi, olja på koppar, 19x13 cm, relikgömma i ramen

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Smärre färgbortfall

602717

2019-03-10