Alessandro Allori, hans krets 1600-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALESSANDRO ALLORI, hans krets (1600-tal): Den helige Franciskus av Assisi, olja på koppar, 19x13 cm, relikgömma i ramen
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Smärre färgbortfall
602717
2019-03-10