Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERRUCIO LAVIANI, "FL/Y", Kartell, samtida, rödtonad plast, diameter 48 cm
Slitage, repor
602731
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här