Byrå med stenskiva gustaviansk stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, 3-lådig, beslag i mässing, faner i bl.a. mahogny och valnöt, intarsiadekor, höjd ca 82, 110x53 cm, nyckel finns
Bruksslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen
602732
2019-01-02